Türkiye’nin Online DJI ekipmanları sitesi DJIOFİS’e hoş geldiniz!

Djiofis, 2019’da Muğla Fethiye’de kurulan ve ilk yılından itibaren DJI model ürünlerin satışı ile farklı DJI ‘a uyumlu markaların ekipmanları alanında kaliteli, istikrarlı ve en güvenilir online satış hizmetini müşterilerine sunan bir e-ticaret firmasıdır.

Satış operasyon faaliyetlerinde her geçen süre içerisinde kurumsallaşan müşteri ilişkileri noktasında sıcak samimi iletişimi tercih eden DJIOFİS gelişen Drone Havacılık sektöründe çekimleri ve görüntüleme ekipmanlarını baz alan kendi sektöründe ilk atılımları yapan firma olmaya devam etmektedir. Mevcut yıllar içinde online satış sektöründe daha sosyal ve daha samimi ilişkilerle devam ettireceğini iyi bilen DJIOFİS satış sonrası ve öncesi destek, ücretsiz eğitim  sağlama konusunda ilgilenen herkesin karşısına çıkan kapsamlı ve istikrarlı bir kaynak konuma gelmiştir.

Canlı Destek Online Whatsapp hizmeti ve Teknik Destek Kalitesi ile kendini önplana çıkarmayı başaran DJIOFİS, Drone alanında tüm DJI modellerinin Yetkili bayisi olarak aynı zamanda sağladığı uyumlu aksesuar çeşitliliğiyle Hobi ve Profesyonel olarak ilgilenen severlere farklı ürünler sunmaktadır.

Fethiyekopter Video ve Fotoğrafçılık firmasının bünyesinde oluşturulmuş firmamız Drone Sektöründe 2012 yılından itibaren toplama, 2013 yılı ve sonrası Otonom sistemlerle bölgesinde Lider konumda hizmet vermektedir.

Deneyimli Teknik ve Bilgili ekibimiz ile en iyi şekilde sizlere hizmet vermeye devam etmekten memnuniyet duymaktayız.

Saygılarımızla.

Sohbet Et.
Merhaba, Size yardımcı olabilir miyim?
Merhaba size nasıl yardımcı olabilirim ?
Powered by